202 Görüntülenme
Beden ve Ruh izle
7.6 IMDB Puanı

Beden ve Ruh izle

(On Body and Soul)
Büyük bir mezbaha yöneticisi Endre, yeni kalite kontrol başkanı Maria'yı kuşkuyla bakıyor. Maria'yı sevmesine rağmen onu çok ciddi ve gizli bulur. Ayrıca hayvan eti ayırma konusunda oldukça katı olduğunu düşünüyor. Aslında, Maria kendi yaşamında değerlendirdiği etle uğraşması kadar kesin ve kesindir.
Bir psikiyatrist, tüm çalışanlarla fabrikada polisi içeren küçük bir olayla ilgili soruşturma hakkında görüşür. Bu görüşmeler sırasında, Maria ve Endre'den aynı rüyaları anlatmaları istendi. Her ikisi de bu garip durumda oldukça rahatsız edici olurdu. Ertesi gün birbirlerine hayallerini anlatırlar ve durumun sadece garip değil, aynı zamanda doğru olduğundan da emin olurlar. Hayallerini karşılaştırdıklarında, içe dönük bu iki insan uyuduklarında, her gece tek başına geyik olarak yaşadıklarını ve sevgi dolu anları huzurlu beyaz karların ormanlarında geçirdiklerini keşfederler.
Maria ve Endre de bu ilginç deneyimi kabul etmek ve buna karşı çıkmak zorunda kalıyor. Her ikisi de kendiliğinden ve doğal olarak gelişen yakınlıklarını inkar edemez. Bununla birlikte, hiç sevmeye uygun olmayan bu iki insan için yalnız oldukları gecelerde yakaladıkları uyumu yakalamak kolay değildir. filmvakti.org keyifli seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın