TR Moly TR Up FRAGMAN
213 Görüntülenme
Küçük Beyaz Yalanlar izle
7.1 IMDB Puanı

Küçük Beyaz Yalanlar izle

(Little White Lies)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 154 dakika
Max ve bir restoran işleten ancak yaşlandıkça cimri ve başka bir erkeğe dönüşen eşi Vero, her yıl tatile birlikte başlamak için yakın bir arkadaş grubunu ararlar. Ancak bu sefer Paris'ten ayrılmaya hazırlandıklarında ve arkadaşlarının Ludo motosikletlerinde ciddi bir trafik kazası geçirdiklerinde, tatile çıkıp çıkmadıklarını kabul etmiyorlar. Yoğun bakım ünitesinde Ludo için hiçbir şeyleri olmadığına karar verirlerse, yazlık eve giderler, ancak herkesin farklı sorunları vardır.

Çünkü her birinin sakladığı ve Ludo'ya karşı dürüst olmayan sırların bazıları ona oldu: Normal ve mutlu bir evliliği olan Vincent, Max'le yakın ilgisi olduğunu itiraf ediyor Yıllar süren dostluk; Grubun en güçlü kadını gibi görünen Marie, Ludo'nun eski erkek arkadaşı ve onu hastanede bıraktığı için pişmanlık duyuyor. Eğlenceli ve çaresiz bir adam olan Eric, kız arkadaşı Lea üzerinde hile yapar; Antoine, evlenmek üzere olan eski kız arkadaşına takıntılıydı. Bu tatil arkadaşlığınızın ve bağlılığınızın bir testi olacak olsa da, her deneyim herkes için farklı olacaktır.

Ünlü Fransız aktör Guillaume Canet, üçüncü filmde aynı filmde Fransız sinemasının en önemli yıldızlarını bir araya getiriyor. 2010 yılında Fransa'da en çok izlenen filmlerden biri olan prodüksiyonda Canet'in karısı Oscar aktris Marion Cotillard ile birlikte "Fransız Oscar'ı" olarak adlandırılan Sinema Sineması ödülü ve 2006 yılına kadar aday gösterdi. Don't Say (Ne le dis à personne) filmindeki rolü için en iyi oyuncu olarak seçilen François Cluzet ve aynı yıl yarışmacılardan biri olan Gilles Lellouche da yer alıyor. Filmin senaryosu Guillaume Canet'e ait. filmvakti.org keyifli seyirler diler.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın